Spolupráca HoReCa

Máte záujem o nákup väčšieho množstva?

Ponúkame individuálne ponuky pre hotely, reštaurácie a kaviarne!

Zavolajte nám na telefón +421 553 217 903 alebo napíšte na e-mail info@majowo.sk

Spolupráca HORECA

Srdečne pozývame k spolupráci všetkých majiteľov a manažérov hotelov, reštaurácií, kaviarní a investorov, ktorí plánujú tytvoriť nové miesta s výnimočným dizajnom.

V našom obchode ponúkame široký výber záhradného a cateringového nábytku, ktorý splní očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov.

V našej ponuke nájdete produkty ako stoly, stoličky, závesné kreslá, pohovky a kreslá určené k vybaveniu záhradiek a reštaurácií.

Naša ponuka zahrňuje záhradný nábytok z umelého ratanu a iných imitácií, ktoré sa vyznačujú nielen vysokou odolnosťou a dlhou životnosťou, ale hlavne tvorí jedinečný aranžmán.

Do letných reštauračných záhradiek odporúčame drevený nábytok, ktorý nikdy nevyjde z módy. Stoličky a stoly do reštaurácie alebo kaviarne sú jedným z najdôležitejších kusov nábytku, ktorý by sa mal nachádzať v dobre vybavenej reštaurácii.

Nábytok do reštaurácie - najvyššia kvalita

Naša ponuka kvalitného záhradného nábytku a ďalších produktov, ktoré ponúkame, je zameraná nielen pre individuálnych zákazníkov. Vytvorili sme tiež jedinečné ponuky pre tých, ktorí ocenia prvotriedne spracovanie a kvalitné výrobné materiály aj v sekcii HoReCa. Pozývame vás všetkých, ktorí sa zaoberáte gastronomickým priemyslom, rovnako ako majiteľov kaviarní a reštauračných zariadení k vzájomnej spolupráci. A pokiaľ máte svoju víziu zatiaľ len v mysli, môžete sa nechať inšpirovať u nás a vytvoriť si tak priestor, ktorý zaujme svojou originalitou. Nami ponúkaný reštauračný nábytok spĺňa všetky potreby reštaurácií a kaviarní. Umožní vám prijímať hostí v reštaurácii, kaviarni alebo bare správnym spôsobom a v konečnom výsledku získate to, že sa Vaši zákazníci budú cítiť príjemne.

Vybavenie pre hotely - stoly a stoličky do reštaurácie

Srdečne pozývame majiteľov hotelov, ktorí chcú vo svojich priestoroch vytvoriť jedinečné prostredie pre svojich hostí, aby sa zoznámili s našou ponukou. Záhradný nábytok nemusí byť umiestnený iba na záhrade, osvedčí sa aj v interiéri, kde bude slúžiť na relaxáciu a príjemné posedenie. Ponúkame všetko, čo je potrebné na vytvorenie priestoru pre hostí, vrátane stoličiek, barových stoličiek do hotela, kaviarenských stoličiek alebo reštauračných stolov. A pozor! Hitom v kaviarňach a reštauráciách je aktuálne závesné kreslo.

Stoly do reštaurácie - vybavenie reštaurácie

Majitelia reštaurácií, ktorí hľadajú originálne vybavenie reštaurácie, nájdu u nás atraktívne ponuky. Interiérový dizajn reštaurácie hodnotia zákazníci ako jednu z prvých vecí. Až neskôr – keď sa posadia za jedálenský stôl – zákazník venuje pozornosť obsluhe a chuti pokrmov. Preto je veľmi dôležité zaujať hneď na prvý dojem – v momente, keď zákazník vojde do reštaurácie. Interiérový dizajn reštaurácie, a teda výber vhodného nábytku a doplnkov, umožní zákazníkom cítiť sa ako doma. Jedlo chutí oveľa lepšie, pokiaľ sa zákazník v reštaurácii cíti dobre. Je dôležité vybrať vhodný nábytok podľa miesta, štýlu a účelu. Stoly a stoličky do reštaurácie a všetok ďalší nábytok, ktorý do vašej reštaurácie potrebujete. Zoznámte sa s našou širokou ponukou nábytku, ktorý zaujme svojim dizajnom a dokonale splní očakávania klientov.

Vybavenie kaviarní - kreslá do kaviarne a ďalšie

Potrebuje vaša kaviareň zmenu? Nový dizajn? Nové vybavenie? Môžeme Vám v tom pomôcť! Či už plánujete vytvoriť priestor, zodpovedajúci modernému alebo tradičnému štýlu, u nás nájdete to, čo potrebujete. V kaviarni môže veľmi dobre vypadať klasický reštauračný nábytok alebo si tam môžete umiestniť dizajnové stoličky a stoly pre kaviareň. Ponúkame tiež závesné kreslá, ktoré Vám môžu pomôcť vytvoriť v kaviarni jedinečný kútik, ktorý dodá miestu jedinečný nádych a zákazníci sa k Vám budú radi vracať, pretože sa u Vás budú cítiť jednoducho dobre.

Reštauračné stoly - postarajte sa o svojich hostí

Chcete, aby miesto, ktoré ponúkate svojim zákazníkom vyzeralo elegantne a zároveň bolo príjemné a pohodlné? Radi Vám pomôžeme s výberom správneho nábytku, ktorý bude dokonale ladiť s prijatým štýlom. Naša ponuka je veľmi široká - u nás si vyberiete nábytok do interiéru reštaurácie aj na vybavenie vonkajšej terasy. Nezabudnite na deti a vytvorte im v kaviarni hrací kútik. Hostia sa radi vrátia na dobre pripravené a vybavené miesta, a preto si u nás vyberte kvalitný nábytok do reštaurácie a kaviarne.